073-7549375

הורן יועצים בע"מ
ייעוץ אסטרטגי יסודי ומעמיק בתחום מערכות מידע

צרו קשר

לקבלת ייעוץ חינם ממומחי החברה

ייעוץ וליווי עסקי לאדריכלים | הורן יועצים

תהליך ייעוץ עסקי לאדריכלים יכול לשפר את השירות שאדריכלים מספקים ללקוחות הקצה שלהם. בטווח הקצר והבינוני, הוא מסייע לשימור לקוחות קיימים. בטווח הארוך, הוא עוזר להגדיל הכנסות ויעדים. עם זאת, חשוב גם לדעת מה כלול בתוך תכנית ייעוץ לאדריכלים ובעיקר לבחור נכון את שירותי הייעוץ הרלוונטיים. חברת הורן יועצים מייעצת לעסקים חדשים וקיימים כבר מספר עשורים בשוק העבודה ההולך ומשתנה לכן בניה של תוכנית עסקית מסודרת לטווח הרחוק הינה קריטית יותר מכל.
ייעוץ עסקי לאדריכלים

מה זה ייעוץ עסקי לאדריכלים?

המטרה של ייעוץ עסקי בעבור אדריכלים היא לספק עבורם פתרונות בהתאמה אישית. הפתרונות רלוונטיים להתנהלות של אדריכלים מול ספקים, קולגות, עובדים וכמובן לקוחות הקצה. כאשר אדריכלים פונים לגורם חיצוני שיכול לייעץ להם, הם מקבלים עוד חוות דעת ופרספקטיבה שאותן אי אפשר להשיג באף דרך אחרת.

ייעוץ עסקי לאדריכלים מתמקד במאפייני הליבה של אדריכלות כתחום עיסוק. בגלל שיש הבדל בין שירות שנותנים עורכי דין או אינסטלטורים למשל לבין השירות של אדריכלים, גם הייעוץ העסקי חייב להיות שונה. כאשר אדריכלים בוחרים שירותי ייעוץ עסקי, מציבים את ההתאמה של התכנים לאופי העיסוק בראש סדר העדיפויות.

 

למה אדריכל זקוק לתכנית ייעוץ עסקי?

אדריכל זקוק לבניית תכנית עסקית כי הוא לא תמיד יכול לראות את התמונה העסקית המלאה. כמובן שהאדריכל מכיר טוב יותר מכל אחד אחר את תחום העיסוק שלו וכמובן את הלקוחות, אבל זה לא אומר שהוא ידע כיצד לתכנן את העסק לטווח הרחוק. בשביל לפתור את הבעיה, משתמשים בתכנית ייעוץ עסקית שכבר מגלמת בתוכה את כל התכנים והכלים הרלוונטיים.

מה כלול בתוך תכנית ייעוץ לאדריכלים?

היכרות עם המאפיינים של תכנית ייעוץ עסקי לאדריכלים עוזרת להבין למי היא מתאימה ומה היתרונות שלה. הנה למשל הנושאים העיקריים שעולים במהלך ייעוץ עסקי מן הסוג הזה:

  • מטרות של האדריכל לטווח הקצר והארוך
  • היקף התחרות שיש בתחום ההתמחות של האדריכל
  • תכנית עסקית – יעדים מול מימוש
  • צמצום הוצאות והתייעלות
  • הגדלת הכנסות באמצעות פרסום, שיווק, יחסי ציבור וקידום
  • שימור לקוחות קיימים
השלבים בתהליך הייעוץ לאדריכלים

מהם השלבים הכלולים בתהליך של ייעוץ עסקי לאדריכלים?

ייעוץ עסקי לאדריכלים ניתן בכמה שלבים, המטרה היא לענות על הצרכים של האדריכל בטווח הקצר מבחינת שירות טוב יותר ללקוחות הקיימים שלו, כמו גם להגדיל עבורו את ההכנסות והרווחים כבר בטווח הבינוני והארוך. בשביל להשיג את המטרות האלה, מקפידים על תהליך ייעוץ בשלבים מסודרים.

שלב ראשון – היכרות עם האדריכל לתיאום ציפיות

בשלב הראשון נערכת פגישת היכרות בין האדריכל לבין הגוף שמספק עבורו שירותי ייעוץ עסקי. מטרת ההיכרות היא לבצע סנכרון ציפיות ולבדוק שיש כימיה טובה בין הצדדים.

שלב שני – אפיון העסק של האדריכל ומטרותיו

בשלב השני כבר נכנסים אל עובי הקורה ומגבשים טופס אפיון מסודר. בונים שיטת תמחור ומחליטים איזה מטרות מנסים להשיג, מה לוח הזמנים ובאיזה כלים אפשר להשתמש.

שלב שלישי – ייעוץ עסקי פרקטי

השלב השלישי הוא גם הפרקטי ביותר בתהליך הייעוץ העסקי, זהו השלב שבו היועץ העסקי המיומן מלווה את האדריכל, מאיר את עיניו לנושאים שהוא אולי לא שם לב אליהם כמו דו"ח רווח והפסד ושאר מודלים כלכליים אשר משפיעים על הפעילות העסקית שלו ועומד לרשותו בכל מקרה של דילמה והתייעצות.

ייעוץ ארגוני

כיצד ניתן להגדיל את ההכנסות והיעדים?

הדרך להגדיל את ההכנסות ולעמוד ביעדים היא לקבל שירותי ייעוץ עסקי מקצועיים. בזכות השירות הזה, אדריכל יכול להמשיך להתעסק במה שהוא מתמחה בו.

שירותי ייעוץ עסקי אצל הורן יועצים - מה תקבלו מאיתנו?

אצלנו תקבלו שירותי ייעוץ עסקי בהתאמה מושלמת לצרכים של אדריכלים. בזכות ניסיון של שנים רבות עם ייעוץ עסקי לאדריכלים כמוכם, אנו בטוחים שתשמחו לקבל את השירות ולהצטרף אל משפחת הלקוחות המרוצים.

תפריט נגישות

מספר זה הינו מספר וירטואלי, שהוא חלק משירות תוכן המופעל על ידי זאפ גרופ בע"מ ומפנה את המתקשר לבית העסק.
משתמש העושה שימוש במספר הווירטואלי, מסכים כי החברה תהא רשאית לשמור את מספר הטלפון ממנו התקשר, לכלול אותו במאגר מידע או ליצור באמצעותו קשר עם המשתמש, וכן כי המספר עשוי להשתנות מעת לעת.

מספר הטלפון הרגיל של בית העסק הוא
02-6310212