יועצים עסקיים

 

יועצים עסקיים – ניהול חכם

 
 
הורן יועצים בע"מ מעסיקה צוות של יועצים עסקיים מתחום מערכות המידע האמונים על מתן שירות לבעלי עסקים שמעוניינים להצעיד את העסק שלהם קדימה, בין אם נקלעו למשברים כלכליים או אחרים, ובין אם הם מחפשים רעיונות שיסייעו להם למנף את העסק ולהגיע לתוצאות טובות יותר מבחינת השגת המטרות הרצויות וכמובן – מבחינת הרווחיות.
לקבלת מידע נוסף צרו עמנו קשר ונשמח לתת לכם את הכלים להצלחה.
 

יועצים עסקיים – אז והיום

 
בעבר, בעל עסק שנקלע לבעיה או לקושי כלכלי היה נועץ עם מכרים או חברים העוסקים בתחומים רלוונטיים (עורך דין, רואה חשבון וכד') ומנסה לקבל מהם מידע לגבי הדרך הטובה ביותר לצאת מהמצב הקשה. עם הזמן החלו לקום חברות ייעוץ אשר סיפקו סיוע חיצוני לחברות ולעסקים שנקלעו למשברים, אולם רק חברות גדולות יכולות היו להרשות לעצמן להשתמש בשירותיהן, בגלל המחיר הגבוה של השירות.
היום יש הרבה מאוד חברות המעסיקות יועצים עסקיים, אנשי מקצוע מתחום מנהל העסקים ומתחומים משיקים נוספים, והשירות שלהן הוא כבר לא נחלת החברות הגדולות בלבד. למעשה, היום חברות רבות, גדולות וקטנות כאחד, משתמשות בשירות זה, שלפעמים הוא חבל ההצלה שלהן ולפעמים הוא קרש הקפיצה שלהן מדשדוש בבינוניות אל עבר ההצלחה.
 

הורן יועצים - מגוון שירותי ייעוץ מתקדמים

 
היום כל עסק וארגון, קטן כגדול, צריך לעשות שימוש בטכנולוגיות המידע השונות על מנת להצליח.
אם העסק שלכם נמצא במשבר בגלל שטרם הוטמעו בו מערכות שכאלה או בגלל התאמה לא נכונה שלהן, או שאתם מעוניינים לקבל כלים שיסייעו לכם לצעוד קדימה, צוות היועצים העסקיים של הורן יועצים ישמח לעמוד לשירותכם. בין שירותי החברה:
  • הכנה וניהול של מכרזים בתחום מערכות המידע – כולל סיוע בבחירת הספקים, ניהול ההתקשרויות ופיקוח על השירות עד לסיום הפרויקט.
  • ניהול פרויקטים מורכבים לפיתוח העסק – הקמת תשתיות למחשוב העסק, הקמת אתר אינטרנט, פריסת תשתיות תקשורת ועוד.
  • ניהול רכש ותקציבים.
  • ייעוץ אסטרטגי שוטף להנהלת הארגון.
  • בחינת תוכניות פיתוח ובקרה עליהן.
  • ייעוץ בתחום ההשקעות.
  • ניתוח ותכנון מערכות מידע.
  • שירותים נלווים נוספים בתחום מערכות המידע המסייעים למינוף העסק ולהצלחתו.
 

אנחנו יועצים והלקוחות מרוצים

 
הורן יועצים עסקיים משרתת לקוחות רבים מכל קשת התעשייה בישראל, ומספקת להם מטריית שירותים נרחבת לקידום הארגון ולהצלחתו.
עם לקוחותינו נמנות חברות וארגונים מובילים במשק הישראלי, ביניהם: המשרד לקליטת עלייה, משרד התעשייה, המסחר והתעסוקה, משרד המשפטים, כנסת ישראל, משרד הרווחה והשירותים החברתיים, משרד החינוך, משרד האוצר, המוסד לביטוח לאומי, המועצה להשכלה גבוהה, רשות שדות התעופה, הרשות הממשלתית למים וביוב, נציבות הקהילייה האירופית, שירותי הדם של מד"א, מתימו"פ, בנק יהב, חברת זינגר את אבן, כולל שומרי החומות ועוד.
לשירותכם תמיד אם אתם מעוניינים להצעיד את העסק שלכם קדימה ולא יודעים כיצד – פנו עוד היום להורן יועצים ותקבלו את כל הכלים שיסייעו לכם בכך.

צרו עמנו קשר בטל' 073-7549375 או דרך האתר וקבלו ייעוץ ראשוני חינם, בדרך אל ההצלחה.