ייעוץ אסטרטגי

 
 
חברת הורן יועצים בע"מ - יועצים לטכנולוגיית המידע נוסדה בתחילת שנת 1990, ומתמחה במתן שירותי ייעוץ אסטרטגי בסטנדרטים גבוהים ביותר, בתחום מערכות המידע וארגונן. צוות המומחים של החברה הינו בעל ידע מעמיק וניסיון מוכח בהיבטים השונים של ענף טכנולוגיית המידע (IT) המודרנית, לרבות ההיבטים האסטרטגיים והטכניים. מר אריה הורן, מייסדה של החברה ומנהלה הכללי, הוא בעל ניסיון של כארבעים שנה ברמה בינלאומית במערכות מידע – בתחום האקדמיה, בשירותם של יצרני מחשבים גדולים ובתחומי הייעוץ השונים.
 

שירותי ייעוץ אסטרטגי לעסק

 
הורן יועצים בע"מ מעניקים שירותי ייעוץ לארגונים מובילים במשק הישראלי.
הורן יועצים רואה עצמה מחויבת להעניק שירותי ייעוץ אסטרטגי מקצועיים בהתאם לחזית הטכנולוגיה, תוך שמירה על אי-תלות ביצרנים או בספקים למיניהם. החברה ממלאת תפקיד זה לאורך השנים ללא כל פשרות. שירותי הייעוץ הבינלאומיים אותם היא מספקת הינם מקיפים ומסייעים לכל רמות הארגון, מרמות ההנהלה הבכירות ביותר של ארגונים גדולים ועד לדרגי הניהול הזוטר והביצוע בשטח.
 
ייעוץ אסטרטגי
 

ייעוץ אסטרטגי לעסק

 
כל שנה נפתחים אלפי עסקים ונסגרים בסופו של דבר 99% מהם. מרוב התלהבות של פתיחת עסק חדש אנחנו לא שמים לב בהמשך פעילותו על בעיות שנוצרות לנו בדרך ורק לקראת הסוף בעלי עסקים מוצאים את עצמם במצב בלתי הפיך. ייעוץ אסטרטגי לעסק אחד השירותים הכי משתלמים לכל עסק שרק מתחיל להמריא בתחילת דרכו, הוא בונה את הדרך להמשך המסלול כך שלא יגיע למצב נחיתה
 

ייעוץ אסטרטגי לעסק - בתחילת הדרך

 
חלק מבעלי עסקים ממקבלי ייעוץ אסטרטגי בתחילת דרכם, בשלב שבו הם חסרי בטחון ומחפשים איש מקצוע מנוסה שיסייע להם לגבש את העסק כ"עסק". נכון, לכאורה, זהו השלב החשוב ביותר בחייו של עסק, מכיוון שבו מתחיל להתהוות ה"גרעין" של העסק כעסק. החלטות אסטרטגיות רבות ושונות חייבות להיעשות, ובמרבית המקרים, לרשות בעל העסק המתחיל לא עומדים לא הידע, לא הניסיון, ואפילו לא קצות החוט שאמורים להביא אותו לביצוע המשימה הגדולה והחשובה הזו. אבל תחילתו של העסק היא רק שלב אחד בסולם שאמור להביא עסק להצלחה. ישנם עוד כל כך הרבה שלבים אחרים בחייו של עסק, שבהם, ללא ייעוץ אסטרטגי לעסק, עסק עלול להתרסק במהירות.
 
ייעוץ אסטרטגי לעסקים
 

אוקיי, התנענו, מה עכשיו?

 
עסק אמור לעבוד באופן שוטף ולעמוד במשימות ובאבני דרך שונות לאורך חייו. לפעמים, תהיינה אלה "אבני דרך" משמחות - כמו התרחבות העסק, פתיחת סניפים חדשים או הוספת ענפים ותחומי פעילות חדשים. לפעמים, המדובר ב"אבני דרך" משמחות הרבה פחות, כמו תכתיבים של המציאות הפיננסית בישראל על העסק, הצורך לפטר כוח אדם ותיק וכן הלאה. כל אחת מהנקודות הללו עשויה להוות נקודת חולשה בשרשרת הפעילות העסקית, אשר ללא ייעוץ אסטרטגי לעסק, עלולה לקרוס ולגרום לעסק לקשיים ואפילו לקריסתו המוחלטת. כך שאפילו צמיחה והתרחבות העסק שלא מנוהלות נכון, עלולות, להביא, בסופו של דבר, לקריסת העסק.

 
 
 

אם העסק שלכם הוא ה"בייבי" שלכם, תתייחסו אליו בהתאם!

 
זה המקום לשוב ולהזהיר מפני שאננות יתר. נכון, הקמתם עסק (אולי, אפילו, בשתי ידיכם), אבל אין זאת אומרת כי בידיכם נמצאים כל הכלים הנדרשים כדי להצעידו להצלחה, או, אפילו לשרוד. תאמינו לנו, זו אינה בושה לקבל ייעוץ אסטרטגי לעסק מגוף מקצועי ומנוסה, אבל זו בהחלט עלולה להיות בושה (ואפילו - אחת גדולה) לתת לעסק שלכם להתדרדר, רק כי חשבתם שאתם יודעים לעשות הכל בכוחות עצמכם וללא ליווי מקצועי.