ייעוץ אסטרטגי חברות

 
גופים ממשלתיים, ארגונים (ואפילו בינוניים) נהנים מאינסוף משאבים העומדים לרשותם בכל התנהלות שלהם, התקציב העומד לרשותם של הראשונים הוא מצומצם ומדוד - הם לא יכולים להרשות לעצמם לטעות, ומצד שני - אין להם די כסף כדי להחזיק את כל אנשי המקצוע המתאימים, שימנעו מהם לעשות את כל אותן טעויות שעלולות להביא לקריסתו של העסק. דילמה משמעותית זו מוכרת לכל מי שניהל אי פעם עסק קטן, או ניסה להיות (באשמתו או שלא באשמתו) עצמאי בישראל. ייעוץ אסטרטגי חברות מקנה לבעלי העסקים את הכלים הנדרשים להם להקים את עסקם ואף להצעיד אותו לשגשוג ולפריחה.
 
ייעוץ אסטרטגי חברות
 

ייעוץ אסטרטגי חברות - מי נזקק לו ומתי?

 
הדעה הרווחת בישראל גורסת, כי לשירות ייעוץ אסטרטגי, חברות נזקקות אך ורק בתחילת דרכן. אולם, למרות (ואולי - בגלל) האקלים העסקי הישראלי המהיר והשועט קדימה, מי שבידיו לא נמצאים הכלים הנכונים לבנות את העסק מבסיסו בצורה נכונה, עלול למצוא את עצמו נרמס תחת רגלי הארגונים והעסקים שכן זכו בשירותי ייעוץ אסטרטגי חברות ויודעים לנצלם כדי לממש את הפוטנציאל הגלום בהם. אין זאת אומרת כי לכל מי שקיבל ייעוץ אסטרטגי חברות נכונה הצלחה, אבל ניתן בהחלט לומר, כי סיכויי ההתרסקות של עסק שקיבל ייעוץ מתאים, קטנים בהרבה משל אותם עסקים שלא נהנו מהליווי המתאים להם בתחילת דרכם.
 

 

גם בהמשך הדרך תזדקקו לייעוץ, אבל מסיבות שונות לגמרי

 
לא בכדי נהוג להתבונן על עסק כעל "ישות" (עסקית, משפטית) עצמאית, זאת, מאחר ועסק "חיים" משלו. בואו נדייק, יש לו אורך ואורח חיים משל עצמו, קצב התפתחות, "אהבות", שנאות, והמון המון טעויות שנעשות לאורך הדרך. בעלי עסק שאינם יודעים לנתב את כל נתוני העסק בצורה הנכונה והמתאימה להם ביותר, עלולים, בקלות רבה, להתעורר בוקר אחד אל החלום ושברו - החלום של עסק מתפקד ופעיל, וכנגדו - עסק מדורדר ובעייתי, שעד מהרה יאבד את זכות הקיום שלו.
 
 

ייעוץ אסטרטגי תפקידו להתוות לכם דרך, אבל לא רק!

 
לאורך חייו של עסק קיימים הרבה רגעים בהם בעליו יתפסו את ראשיהם בכפות ידיהם ויאמרו "לא התכוונתי לעשות את זה!" (או, לחילופין - למה לא עשיתי את זה?!). מובן מאליו, כי כאשר המדובר על ייעוץ אסטרטגי חברות - קבלת ייעוץ נכון, המתאים למידותיו של העסק, יכול למנוע הרבה עגמת נפש, ואף, לעיתים, להציל את העסק מקריסה! נכון, לא תמיד הסכנות מוחשיות וחמורות, אבל הן אורבות שם, כשהן ממתינות לבעל העסק השאנן מידי! קל ליפול לשאננות, קשה להוציא את העסק שלכם ממצב גרוע - תערכו את החשבון שלכם!