073-7549375

הורן יועצים בע"מ
ייעוץ אסטרטגי יסודי ומעמיק בתחום מערכות מידע

צרו קשר

לקבלת ייעוץ חינם ממומחי החברה

שירותי ייעוץ אסטרטגי

חברת הורן יועצים בע"מ – יועצים לטכנולוגיית המידע נוסדה בתחילת שנת 1990, ומתמחה במתן שירותי ייעוץ אסטרטגי לעסקים וייעוץ אסטרטגי לחברות בסטנדרטים גבוהים ביותר, בתחום מערכות המידע וארגונם.

צוות המומחים של החברה הינו בעל ידע מעמיק וניסיון מוכח בהיבטים השונים של ענף טכנולוגיית המידע (IT) המודרנית, לרבות ההיבטים האסטרטגיים והטכניים

שירותי ייעוץ אסטרטגי לעסק

הורן יועצים בע"מ מעניקים שירותי ייעוץ לארגונים מובילים במשק הישראלי.

הורן יועצים רואה עצמה מחויבת להעניק שירותי ייעוץ אסטרטגי מקצועיים בהתאם לחזית הטכנולוגיה, תוך שמירה על אי-תלות ביצרנים או בספקים למיניהם.

החברה ממלאת תפקיד זה לאורך השנים ללא כל פשרות. שירותי הייעוץ הבינלאומיים אותם היא מספקת הינם מקיפים ומסייעים לכל רמות הארגון, מרמות ההנהלה הבכירות ביותר של ארגונים גדולים ועד לדרגי הניהול הזוטר והביצוע בשטח.

ייעוץ אסטרטגי

העסק שלכם נחלש?

כל שנה נפתחים אלפי עסקים ונסגרים בסופו של דבר 99% מהם. מרוב התלהבות של פתיחת עסק חדש אנחנו לא שמים לב בהמשך פעילותו על בעיות שנוצרות לנו בדרך ורק לקראת הסוף בעלי עסקים מוצאים את עצמם במצב בלתי הפיך.
חלק מבעלי עסקים ממקבלי ייעוץ אסטרטגי בתחילת דרכם, בשלב שבו הם חסרי בטחון ומחפשים איש מקצוע מנוסה שיסייע להם לגבש את העסק כ"עסק".

נכון, לכאורה, זהו השלב החשוב ביותר בחייו של עסק, מכיוון שבו מתחיל להתהוות ה"גרעין" של העסק כעסק.

ייעוץ אסטרטגי לעסקים

אוקיי, התנענו, מה עכשיו?

עסק אמור לעבוד באופן שוטף ולעמוד במשימות ובאבני דרך שונות לאורך חייו. לפעמים, תהיינה אלה "אבני דרך" משמחות – כמו התרחבות העסק, פתיחת סניפים חדשים או הוספת ענפים ותחומי פעילות חדשים.

לפעמים, המדובר ב"אבני דרך" משמחות הרבה פחות, כמו תכתיבים של המציאות הפיננסית בישראל על העסק, הצורך לפטר כוח אדם ותיק וכן הלאה.

כל אחת מהנקודות הללו עשויה להוות נקודת חולשה בשרשרת הפעילות העסקית, אשר ללא ייעוץ אסטרטגי לעסק, עלולה לקרוס ולגרום לעסק לקשיים ואפילו לקריסתו המוחלטת. כך שאפילו צמיחה והתרחבות העסק שלא מנוהלות נכון, עלולות, להביא, בסופו של דבר, לקריסת העסק.

אם העסק שלכם הוא ה"בייבי" שלכם, תתייחסו אליו בהתאם!

זה המקום לשוב ולהזהיר מפני שאננות יתר. נכון, הקמתם עסק (אולי, אפילו, בשתי ידיכם), אבל אין זאת אומרת כי בידיכם נמצאים כל הכלים הנדרשים כדי להצעידו להצלחה, או, אפילו לשרוד.

תפריט נגישות

מספר זה הינו מספר וירטואלי, שהוא חלק משירות תוכן המופעל על ידי זאפ גרופ בע"מ ומפנה את המתקשר לבית העסק.
משתמש העושה שימוש במספר הווירטואלי, מסכים כי החברה תהא רשאית לשמור את מספר הטלפון ממנו התקשר, לכלול אותו במאגר מידע או ליצור באמצעותו קשר עם המשתמש, וכן כי המספר עשוי להשתנות מעת לעת.

מספר הטלפון הרגיל של בית העסק הוא
02-6310212