073-7549375

הורן יועצים בע"מ
ייעוץ אסטרטגי יסודי ומעמיק בתחום מערכות מידע

צרו קשר

לקבלת ייעוץ חינם ממומחי החברה

ייעוץ עסקי לעסקים קטנים ובינוניים | הורן יועצים

הורן יועצים הינה חברה המתמחה במתן שירותי ייעוץ עסקי וכלכלי לעסקים קטנים ובינוניים. החברה שמה דגש חזק על יישום וניהול נכונים בעסק ועל מתן כלים מקצועיים נוספים שיסייעו לכם, כבעלי העסק הקטן, להצעיד אותו קדימה. בחברה פועל צוות מקצועי, מנוסה ומיומן, אשר ילווה אותך במשך כל תקופת ההתקשרות ויספק לך את כל הפתרונות הדרושים להצלחה.

תוכן עניינים

יועץ וליווי עסקי לעסקים קטנים מארגנים מחדש את העסק

עסקים גדולים כקטנים, הם לא גוף הפועל בזכות עצמו, מדובר בגופים המנוהלים על ידי אנשים, אשר מטרתם להוביל את הארגון כמה שיותר קדימה באמצעות כל הכלים האפשריים.
מכיוון שניהול עסק קטן באופן נכון הוא זה שעושה את הארגון ליעיל כלכלית ועסקית, חשוב מאוד שמנהלים שרוצים באמת שהעסק שלהם יצליח, יסתייעו בשירותי יועץ עסקים מקצועי, ולא כי הם עצמם לא יכולים לעשות את זה אלא פשוט מכיוון שברוב המקרים אין ברשותם את כל הכלים הדרושים לשם ניהול כלכלי נכון של העסק.

תחומי ההתמחות שלנו בייעוץ עסקי לעסקים קטנים

ניתוח שווקים ודרישות

ניתוח של שווקים ודרישות ברמה הארצית והבנלאומית

תכנון מוצרים ושירותים

תכנון של מוצרים ושירותים

בחינה של פרויקטים חדשניים

בחינה של פרויקטים חדשניים לפיתוח של מוצרי מחשוב

הערכת שווי חברה

הערכת שווי של חברות בתחום טכנולוגיית המידע

ניתוח ומחקר שווקים

ניתוח מחקר ודרישות ברמה הארצית והבינלאומית

הדרכת מערכות מחשב

הדרכת מערכות מחשב

ייעוץ לעסקים קטנים - נראה לכם את העסק מזווית אחרת

כשאתם מנהלים את העסק שלכם, לפעמים קשה לראות את התמונה הרחבה, ולא כי אתם לא מסוגלים, אלא פשוט מכיוון שאתם "חיים ונושמים" את העסק מבפנים, ולא תמיד יכול לראות איך הדברים נראים מבחוץ.

עסקים קטנים ובינוניים מתמודדים לעתים קרובות עם מגוון אתגרים בשוק התחרותי של היום. מניהול כספים ועד בניית בסיס לקוחות ופיתוח אסטרטגיות לצמיחה, יש הרבה מה לשקול בעת ניהול עסק מצליח. זה המקום שבו ייעוץ עסקי וייעוץ מערכות מידע יכולים להיות בעלי ערך רב.

לפעמים העסק מגיע למשברים שיכולים היו להימנע לו היה אדם אחר, שרואה את הדברים בעין אובייקטיבית, ומספק בניית תכנית עסקית אסטרטגית עם מקיפה ומאפשר לכם להבין מה כדאי לעשות כדי לשפר את המצב העסקי. בדיוק בשביל זה הוקמו חברות רבות המתמחות בתחום, והמספקות שירותים לארגונים קטנים וגדולים כאחד :

  • בניית תוכנית עסקית
  • בניית תוכנית עסקית לעסקים קטנים
  • מודל תמחור
  • בניית דו"ח רווח והפסד

מהו ייעוץ עסקי ?

ייעוץ עסקי הוא תהליך שבאמצעותו אנשי מקצוע מנוסים מספקים הדרכה וייעוץ כדי לעזור לעסקים לשפר את הפעילות שלהם, להגביר את היעילות ולהניע צמיחה. יועצים יכולים לספק מגוון שירותים, לרבות תכנון אסטרטגי, ניתוח פיננסי, תמיכה בשיווק ובמכירות ושיפור תפעולי.

מדוע ייעוץ עסקי חשוב?

לעסקים קטנים ובינוניים יש לעתים קרובות משאבים ומומחיות מוגבלים, מה שעלול להקשות על זיהוי והתמודדות עם אתגרים תפעוליים. יועצים עסקיים יכולים לספק פרספקטיבה אובייקטיבית ולהביא ניסיון עשיר כדי לעזור לעסקים לשפר את התהליכים שלהם ולהשיג את מטרותיהם.

מהו ייעוץ למערכות מידע?

ייעוץ מערכות מידע הוא תחום ייעוץ מיוחד המתמקד בסיוע לעסקים לייעל את השימוש שלהם בטכנולוגיה. יועצים יכולים לספק הדרכה במגוון נושאים, כולל בחירת תוכנה וחומרה, שילוב מערכות וניהול נתונים.

מדוע ייעוץ מערכות מידע חשוב?

בעידן הדיגיטלי של היום, הטכנולוגיה היא מרכיב קריטי כמעט בכל פעילות עסקית. יועצי מערכות מידע יכולים לעזור לעסקים למנף את כוחה של הטכנולוגיה כדי לשפר את היעילות, להפחית עלויות ולהגדיל את הפרודוקטיביות. עם מערכות המידע הנכונות, עסקים יכולים להשיג יתרון תחרותי ולענות טוב יותר על צרכי הלקוחות שלהם.

מהו ייעוץ אסטרטגי?

ייעוץ אסטרטגי הוא תחום ייעוץ מיוחד המתמקד בסיוע לעסקים לפתח אסטרטגיות ארוכות טווח לצמיחה והצלחה. יועצים יכולים לספק הדרכה על חקר שוק, ניתוח תחרותי ותכנון אסטרטגי.

מדוע ייעוץ אסטרטגי חשוב?

עסקים קטנים ובינוניים מתמודדים לעתים קרובות עם תחרות קשה מצד חברות גדולות ומבוססות יותר. ייעוץ אסטרטגי יכול לעזור לעסקים לזהות הזדמנויות לצמיחה ולפתח אסטרטגיות כדי להתגבר על המתחרים שלהם. על ידי התמקדות ביעדים ארוכי טווח, עסקים יכולים למקם את עצמם טוב יותר להצלחה ולהשיג צמיחה בת קיימא.

אנו מכירים היטב את היקף התחרות עם ה"הדגים הגדולים"

עסקים קטנים, מלכתחילה, מתחילים את פעילותם העסקית במצב של נחיתות מול הרשתות והארגונים הגדולים יותר – התקציב העומד לרשותם מצומצם יותר, כוח האדם שלהם, לעתים קרובות, מקצועי פחות, ובמרבית המקרים, כל זעזוע זה או אחר עלול, בהינף צ'ק שחוזר, להביאם למשבר שממנו יקשה עליהם להתאושש.

אין זה פלא, אם כך, כי ייעוץ עסקי לעסקים קטנים הינו תחום נפרד ושונה בתחום הייעוץ העסקי. גם אם כל עסק קטן עומד בפני עצמו ושונה מעסקים אחרים (בתחום פעילותו או בתחומי פעילות אחרים), עדיין, בשורה התחתונה, מרבית העסקים הקטנים נתקלים בדיוק באותן הבעיות, הנובעות מגודלם ומהיקף פעילותם המצומצם, יחסית.

לנו יש תמיד פיתרון!

בכל שנה נסגרים מאות עסקים קטנים, שרובם, לא עוברים את פרק הזמן הקריטית של השנים הראשונות. השנים בהן מתגבש העסק ומתייצב על מסלולו העסקי שינתב את הפעילות שלו בהמשך לרווחיות וליעילות. הסטטיסטיקה העצובה מורה, כי רבים מהעסקים הקטנים לא יצליחו להגיע לשנתם החמישית. לכן, ייעוץ עסקי לעסקים קטנים חשוב והכרחי במיוחד בתחילת דרכו של העסק.

לא קל להיות בעל עסק קטן - אנחנו כאן בשבילך!

חייהם של בעלי עסקים קטנים הם קשים למדי, מאחר והם צריכים להתמודד במשאבים מצומצמים ומועטים מול אתגרים, שלעתים, אף עסקים גדולים עלולים להיכשל בהם. הם זקוקים לכל כלי אפשרי על מנת לצלוח אותם, וכאן בדיוק נכנס לתמונה ייעוץ עסקי לעסקים קטנים. לקבלת מידע נוסף ולקביעת פגישת ייעוץ עסקית – צור עמנו קשר ונשמח לשנות לך את החיים.

לעסקים קטנים ובינוניים יש לעתים קרובות משאבים ומומחיות מוגבלים, מה שעלול להקשות על זיהוי והתמודדות עם אתגרים תפעוליים. יועצים עסקיים יכולים לספק פרספקטיבה אובייקטיבית ולהביא ניסיון עשיר כדי לעזור לעסקים לשפר את התהליכים שלהם ולהשיג את מטרותיהם.

כמעט כל סוג של עסק יכול להפיק תועלת מייעוץ למערכות מידע, אבל זה חשוב במיוחד לעסקים המסתמכים במידה רבה על טכנולוגיה, כגון עסקי מסחר אלקטרוני או בעלי שרשראות אספקה מורכבות.

עסקים קטנים ובינוניים מתמודדים לעתים קרובות עם תחרות קשה מצד חברות גדולות ומבוססות יותר. ייעוץ אסטרטגי יכול לעזור לעסקים לזהות הזדמנויות לצמיחה ולפתח אסטרטגיות כדי להתגבר על המתחרים שלהם. על ידי התמקדות ביעדים ארוכי טווח, עסקים יכולים למקם את עצמם טוב יותר להצלחה ולהשיג צמיחה .

כל עסק שמחפש לצמוח ולהתרחב יכול להפיק תועלת מייעוץ אסטרטגי. עם זאת, זה חשוב במיוחד לעסקים בתעשיות המשתנות במהירות או כאלה שמתמודדים עם הפרעות מצד מתחרים חדשים או העדפות לקוחות משתנות.

תפריט נגישות

מספר זה הינו מספר וירטואלי, שהוא חלק משירות תוכן המופעל על ידי זאפ גרופ בע"מ ומפנה את המתקשר לבית העסק.
משתמש העושה שימוש במספר הווירטואלי, מסכים כי החברה תהא רשאית לשמור את מספר הטלפון ממנו התקשר, לכלול אותו במאגר מידע או ליצור באמצעותו קשר עם המשתמש, וכן כי המספר עשוי להשתנות מעת לעת.

מספר הטלפון הרגיל של בית העסק הוא
02-6310212