073-7549375

הורן יועצים בע"מ
ייעוץ אסטרטגי יסודי ומעמיק בתחום מערכות מידע

צרו קשר

לקבלת ייעוץ חינם ממומחי החברה

ייעוץ עסקי לעסקים | הורן יועצים

הורן יועצים היא חברת ייעוץ עסקי ובין שירותיה תמצאו ניהול תקציב ותזרים מזומנים, ניסוח אסטרטגיה עסקית ושיווקית, שיפור והגדלת מכירות ופיתוח מנהלים למצוינות. בנוסף, ייעוץ עסקי הוא כלי פרקטי שבו כל עסק צריך להשתמש בשביל לבצע נכון חלוקת תפקידים והגדרת מבנה ארגוני תוך כדי שהוא מייעל את הזמן ומתמקד בדברים החשובים.

תכלית הייעוץ וליווי העסקי היא היום שכל עסק וארגון, קטן כגדול, צריך לעשות שימוש בטכנולוגיות המידע השונות על מנת להצליח. אם העסק שלכם נמצא במשבר בגלל שטרם הוטמעו בו מערכות שכאלה או בגלל התאמה לא נכונה שלהן, או שאתם מעוניינים לקבל כלים שיסייעו לכם לצעוד קדימה, צוות היועצים והליווי העסקי של הורן יועצים ישמח לעמוד לשירותכם.

חברה או עסק קטן? כדאי לכם לקרוא

בין שירותי הייעוץ שלנו תמצאו -

 • הכנה וניהול של מכרזים בתחום מערכות המידע – כולל סיוע בבחירת הספקים, ניהול ההתקשרויות ופיקוח על השירות עד לסיום הפרויקט.
 • ניהול פרויקטים מורכבים לפיתוח העסק – הקמת תשתיות למחשוב העסק, הקמת אתר אינטרנט, פריסת תשתיות תקשורת ועוד.
 • ניהול רכש ותקציבים.
 • ייעוץ אסטרטגי שוטף להנהלת הארגון.
 • בחינת תוכניות פיתוח ובקרה עליהן.
 • ייעוץ בתחום ההשקעות.
 • ניתוח ותכנון מערכות מידע.
 • שירותים נלווים נוספים בתחום מערכות המידע המסייעים למינוף העסק ולהצלחתו.
לוגו ייעוץ לעסקים

מהי תכלית הייעוץ העסקי?

הסיבה העיקרית שבגללה צריך ייעוץ עסקי היא כדי להגדיל את הרווחים ולהתנהל נכון כלכלית והיררכית לטווח הקצר והרחוק. עסקים שמשתמשים בשירותי ייעוץ משיגים יתרון מול המתחרים, נמנעים מטעויות ומנהלים טוב יותר את הזמן שלהם. בזמן שהעסק משמר לקוחות או פונה ללקוחות חדשים, יועץ כלכלי עסקי נמצא מאחורי הקלעים ובוחן את התמונה המלאה.

מה כלול בתוך ייעוץ וליווי עסקי?

ייעוץ וליוו עסקי מרכז תחת קורת גג אחת את כל הכלים הפרקטיים והתאורטיים החשובים עבור העסק המודרני. באמצעות הייעוץ אפשר לגרום לעסק לנוע קדימה, לעמוד ביעדים, להגדיל את מספר הלקוחות וכמובן גם להגדיל את הרווחים.

1. ניהול תקציב ותזרים מזומנים

ייעוץ עסקי כולל ניהול מסודר של התקציב. כל עסק זקוק לתקציב כדי לדעת מה המצב הנוכחי, מה הצפי והאם ההכנסות עולות בקנה אחד עם ההוצאות. במקביל, העסק גם תלוי בתזרים מזומנים כדי לשלם לספקים, עובדים ועוד. אז כדי לנהל את כל זה בצורה מסודרת, משתמשים ביועץ חיצוני שמכיר את התחום ובקיא בו.

2. ניסוח אסטרטגיה עסקית ושיווקית

ייעוץ וליווי עסקי מתמקד בניתוח בהתאמה אישית של האסטרטגיה השיווקית המתאימה. כל עסק מכיר היטב את המוצר, השירות או הלקוחות שלו. מנגד, זה לא מבטיח לו היכרות עם תחומים רחבים שמשפיעים עליו – כמו למשל איך בדיוק מנסחים אסטרטגיה שיווקית? איפה לפרסם את העסק? באיזה כלי פרסום להשתמש? מה ההבדל בין קידום באינטרנט לבין קידום בעיתון? איך יוצרים שיתופי פעולה? בפועל, מי שעונים על כך מהר וטוב יותר הם היועצים העסקיים.

3. הגדלת מכירות ושיפור מערך המכירות הקיים

ייעוץ וליווי עסקי כולל יעדים ברורים להגדלת המכירות. אפשרות אחת היא להגדיל את המכירות באמצעות החלפת אסטרטגיה, פנייה ללקוחות חדשים, שינוי של המוצר או השירות, תמחור מחדש וכן הלאה. אפשרות אחרת היא לשפר את מערך המכירות הקיים, על מנת להפיק את הפוטנציאל מכל לקוח. בכל מקרה, שירותי הייעוץ כוללים את הכלים האלה ולכן הם משתלמים וחשובים.

4. פיתוח מנהלים למצוינות

ייעוץ עסקי הוא שירות ייחודי מבחינת ההשפעה שלו על עתיד העסק. אם למשל רוצים לפתח מנהלים למצוינות ולדאוג שהם יפיקו ערך מוסף עבור העסק או החברה, חייבים להשתמש בשירות כזה. בשביל לפתח מנהלים למצוינות, משתמשים בשירותי ייעוץ עסקי וכלכלי שנותנים להם את הכלים הבאים:

 • ניהול עובדים
 • למידת עמיתים
 • סדנאות ותרגולים
 • ניהול פיננסי וקריאת דוחות כספיים
 • הגשת מסמכי אנליזה והצגתם בפני מנהלים בכירים ומומחים

5. חלוקת תפקידים והגדרת מבנה ארגוני

שירותי ייעוץ עסקי מאפשרים לבית העסק להמשיך להסתכל קדימה בידיעה שהעובדים מבצעים את המוטל עליהם על הצד הטוב ביותר. כדי לעשות את זה, השירות כולל חלוקת תפקידים מחדש והגדרת המבנה הארגוני לפי הצרכים המעודכנים. גם אם נדע שהכל מתנהל על מי מנוחות, לא יזיק להתייעץ עם איש מקצוע שמגיע מבחוץ ורואה את הכשלים והמגבלות.

לוגו ייעוץ עסקים נכון

כמה עולים שירותי ייעוץ וליווי עסקי?

המחיר של ייעוץ עסקי נקבעת לפי המוניטין של החברה, מספר שנות הניסיון של היועץ, האזורים בארץ שבהם החברה פועלת, ההבדל בין ייעוץ לעסק חדש לעומת עסק פעיל ודרישות מיוחדות של הלקוחות. כמו כן, ניתן להשוות בין האופן שבו מבצעים את התמחור.

1. תמחור שעתי

העלות הממוצעת של ייעוץ עסקי בישראל היא 300-800 ש"ח לשעה. ככל שמספר השעות גבוה יותר, כך המחיר לשעה יורד.

2. תמחור חודשי

ייעוץ עסקי בליווי שוטף לעסק קטן יעלה 1,000-2,500 ש"ח, עסק בינוני ישלם 2,000-5,000 ש"ח ועסק גדול ישלם 3,500-8,500 ש"ח. מטבע הדברים, מספר העובדים והיקף הפעילות של כל עסק משפיעים בצורה דרמטית על פערי המחירים.

3. תמחור שנתי

חברות גדולות יכולות להשתמש בשירותי ייעוץ עסקי בתמחור שנתי. כאן כבר מדובר לא רק על ייעוץ שוטף, אלא על ייעוץ מס, הכנת גיליונות פיננסיים, ייעוץ שיווקי ועוד. באופן כללי, צריך להיערך להוצאה של 10-18 אלף ש"ח בשנה.

ייעוץ לתכנית עסקית

שירותי ייעוץ עסקי לעסקים רלוונטי לכל שלב בפעילות, הדוגמא הכי טובה לכך היא שירותי ייעוץ שניתנים עוד לפני בניית תכנית עסקית. אם למשל יזמים מתכננים להקים עסק וצריכים לגייס הון מהבנק, כדאי להם להגיע עם תכנית עסקית. אבל במידה ואין להם ניסיון קודם בהכנת תכנית כזו, הם יכולים לקבל שירותי ייעוץ שיגדילו את הסיכוי.

1. החשיבות של ייעוץ עסקי לעסקים קטנים

ייעוץ לעסקים מתאים גם לעסקים קטנים ופעילים בתחילת דרכם. הייעוץ הראשוני הוא השלב הכי קריטי של העסק כי בו הכי קשה לשרוד, אז כדאי שיועץ חיצוני יהיה מעורב. בזכות המעורבות של יועץ חיצוני, ייעוץ עסקי יעיל עבור בעלי עסקים קטנים מאפשר את היכולת להמשיך להתמקד במוצר, בשירות או בלקוחות שלהם בזמן שמאחורי הקלעים מישהו כל הזמן מוודא שהם מתקדמים לפי התכנית.

2. ייעוץ לחברות מתחילות

חברה בע"מ בתחילת דרכה צריכה להשתמש בשירותי ייעוץ עסקי על מנת לוודא שהיא מתנהלת נכון גם מול הלקוחות וגם מול העובדים. חברה בע"מ כפופה להרבה יותר תקנות וחוקים מאשר עוסק פטור או עוסק מורשה, לכן שירותי הייעוץ קריטיים עבורה. אם החברה בוחרת נכון שירותי ייעוץ וליווי כלכלי שעולים בקנה אחד עם המטרות שהיא מגדירה לעצמה, יהיה לה קל יותר להשיג אותן.

לוגו יעילות כלכלית ובנית תכנית אסטרטגית

ייעוץ עסקי נכון לחסכון בעלויות ומניעת טעויות בחישובים

את ההיבט הפרקטי של ייעוץ עסקי רואים בעיקר באופן שבו הוא מונע עלויות וטעויות בחישובים. ראשית, יועץ עסק כבר ליווה פרויקטים ולכן הוא יודע איזה טעויות לא לעשות. את הידע הזה הוא מעביר לבעלי עסקים וכך חוסך להם בהוצאות. שנית, עצם הנוכחות של היועץ מונעת טעויות כי היא מבטיחה שעוד גורם יעבור על המסמכים לפני שמגישים אותם.

הדרך להשגת יעדים עוברת בייעוץ עסקי נכון

שירותי ייעוץ עסקי עוזרים לעמוד ביעדים. הם מתאימים לעסקים קטנים וגדולים, למי שפעילים רק בארץ או גם בחו"ל ולמי שבעיקר מבינים שיש השקעות שמחזירות את עצמן מהר מאוד. בטווח הקצר, השירות עוזר לשמור על לקוחות קיימים ולמנוע טעויות שעלולות לעלות ביוקר. בטווח הבינוני, הוא מייצר יתרון מול מתחרים שלא השכילו לקבל שירותי ייעוץ. בטווח הארוך, זהו תנאי להצלחה של העסק וליציבותו.

ייעוץ וליווי ניהול עסקי חכם

הורן יועצים בע"מ מעסיקה צוות של יועצים עסקיים מתחום מערכות המידע האמונים על מתן שירות לבעלי עסקים שמעוניינים להצעיד את העסק שלהם קדימה, בין אם נקלעו למשברים כלכליים או אחרים, ובין אם הם מחפשים רעיונות שיסייעו להם למנף את העסק ולהגיע לתוצאות טובות יותר וכמובן – מבחינת הרווחיות. לקבלת מידע נוסף צרו עמנו קשר ונשמח לתת לכם את הכלים להצלחה.

ייעוץ עסקי - אז והיום

בעבר, בעל עסק שנקלע לבעיה או לקושי כלכלי היה נועץ עם מכרים או חברים העוסקים בתחומים רלוונטיים (עורך דין, רואה חשבון וכד') ומנסה לקבל מהם מידע לגבי הדרך הטובה ביותר לצאת מהמצב הקשה. עם הזמן החלו לקום חברות ייעוץ אשר סיפקו סיוע חיצוני לחברות ולעסקים שנקלעו למשברים, אולם רק חברות גדולות יכולות היו להרשות לעצמן להשתמש בשירותיהן, בגלל המחיר הגבוה של השירות.

היום יש הרבה מאוד חברות המעסיקות יועצים עסקיים, אנשי מקצוע מתחום מנהל העסקים ומתחומים משיקים נוספים, והשירות שלהן הוא כבר לא נחלת החברות הגדולות בלבד. למעשה, היום חברות רבות, גדולות וקטנות כאחד, משתמשות בשירות זה, שלפעמים הוא חבל ההצלה שלהן ולפעמים הוא קרש הקפיצה שלהן מדשדוש בבינוניות אל עבר ההצלחה.

תכנית אסטרטגית

אנחנו יועצים והלקוחות מרוצים

הורן יועצים עסקיים משרתת לקוחות רבים מכל קשת התעשייה בישראל, ומספקת להם מטריית שירותים נרחבת לקידום הארגון ולהצלחתו. עם לקוחותינו נמנות חברות וארגונים מובילים במשק הישראלי, ביניהם:

המשרד לקליטת עלייה, משרד התעשייה, המסחר והתעסוקה, משרד המשפטים, כנסת ישראל, משרד הרווחה והשירותים החברתיים, משרד החינוך, משרד האוצר, המוסד לביטוח לאומי, המועצה להשכלה גבוהה, רשות שדות התעופה, הרשות הממשלתית למים וביוב, נציבות הקהילייה האירופית, שירותי הדם של מד"א, מתימו"פ, בנק יהב, חברת זינגר את אבן, כולל שומרי החומות ועוד.

 
לשירותכם תמיד אם אתם מעוניינים להצעיד את העסק שלכם קדימה ולא יודעים כיצד – פנו עוד היום להורן יועצים ותקבלו את כל הכלים שיסייעו לכם בכך.
צרו עמנו קשר או השאירו פרטים דרך האתר וקבלו מאיתנו ייעוץ ראשוני חינם, בדרך אל ההצלחה.

תפריט נגישות

מספר זה הינו מספר וירטואלי, שהוא חלק משירות תוכן המופעל על ידי זאפ גרופ בע"מ ומפנה את המתקשר לבית העסק.
משתמש העושה שימוש במספר הווירטואלי, מסכים כי החברה תהא רשאית לשמור את מספר הטלפון ממנו התקשר, לכלול אותו במאגר מידע או ליצור באמצעותו קשר עם המשתמש, וכן כי המספר עשוי להשתנות מעת לעת.

מספר הטלפון הרגיל של בית העסק הוא
02-6310212