כתיבת מכרזים

 
 
מעוניינים לפתוח תפקיד או פרויקט למכרז ואתם זקוקים לעזרה כדי לכתוב אותו כראוי?
אנחנו כאן בשבילכם!
 
 
 
מכרז הוא תהליך שבו גוף עסקי כלשהו המעוניין לקנות מוצר או עבודה, מכריז על רצונו לקבל הצעות מחיר ממספר ספקים ו/או קבלנים. בין ההצעות שהוא מקבל, הוא בוחר את ההצעה המשרתת את האינטרסים שלו בצורה הטובה ביותר. כך הוא יכול לקבל את השירות האיכותי ביותר, היעיל ביותר ולעיתים גם הזול ביותר. לכן יש בפרסום מכרז יתרונות רבים עבור מפרסמיו.
<< לקריאה נוספת בנושא מכרזים ממשלתיים לחצו כאן
עם זאת, חשוב שתדעו, שכל מכרז מורכב משלושה חלקים עיקריים: משפטי, טכני וכלכלי. באופן טבעי למדי, לא כל בעל עסק בקיא בכל אחד מהנושאים האלה, ולכן לא כל אחד יכול לכתוב מכרז כראוי. אם גם אתם נמנים עם אותם בעלי עסקים ואינכם מתמצאים בתחום המכרזים, אתם חייבים להיעזר בשירותי כתיבת מכרזים. חברת הורן יועצים בע"מ היא חברה המעניקה שירותי כתיבת מכרזים וייעוץ עסקי לכל עסק או ארגון בתחום טכנולוגיית המידע.
חברת הורן יועצים בע"מ מספקת:
 
 
 
 
 
 
  • כתיבת מכרזים פרטיים.
  • ניהול מכרזים.
  • יישום וניהול נכון של מערכות מידע.
  • ייעוץ עסקי.
  • ועוד
 
 
כתובת מכרזים
 
 
 

המומחים לכתיבת מכרזים!

ישנם גופים שבהם כתיבת מכרזים היא חובה על פי חוק. כך למשל, גופים ממשלתיים וציבוריים חייבים לפרסם מכרזים, לפחות לגבי חלק מהרכישות ומהעבודות הנדרשות עבורם; זאת על מנת לא לקדם מקורבים באופן שאינו הוגן. בכל מקרה, מכרז הפך להיות נפוץ גם בגופים ובארגונים קטנים יותר ופרטיים. מאחר ומדובר בהליך שמערב בתוכו כתיבה המחייבת הן מבחינה משפטית והן מבחינה כלכלית, מומלץ ביותר להזמין אדם המבין בכתיבת מכרזים; זאת כדי שלא יהיו טעויות וגם כדי לוודא שיהיה מי שיוכל לענות על דרישות המכרז כראוי, הן מבחינה כלכלית והן מבחינה טכנית. בחברת הורן יועצים בע"מ פועל צוות מקצועי ועתיר ניסיון. המומחים בחברה שלנו צברו מיומנות מעשית רבה בהכנה ובניהול של ניהול מכרזים ממשלתיים ופרטיים. אנו נשמח ללוות אתכם ולייעץ לכם לאורך כל הדרך.
לקבלת פרטים נוספים וייעוץ חינם אנו מזמינים אתכם להתקשר אלינו עוד היום!