073-7549375

הורן יועצים בע"מ
ייעוץ אסטרטגי יסודי ומעמיק בתחום מערכות מידע

מכרזים ממשלתיים נציבות המדינה

מהי נציבות שירות המדינה?

נציבות שירות המדינה (הידועה בלשון העם גם בתור נציבות המדינה) הנה יחידת סמך במשרד ראש הממשלה. נציבות המדינה אחראית לבצע את המדיניות הממשלתית בתחום משאבי האנוש וניהול כוח האדם.

כך למשל, כלל הבחינות למיון ולקבלה לעבודה של מועמדים לשירות מדינה מתבצעות דרך נציבות זו, כמו גם האחריות לטיפול ברווחתם של עובדי מדינה והפורשים לגמלאות. נציבות המדינה היא שמאשרת פיטורים של עובדי מדינה, כמו גם מינויים או קידום לתפקידים בכירים יותר של עובדים פעילים. לאור תפקידיה אלו, נציבות המדינה מפרסמת מדי חודש מכרזים ממשלתיים רבים הקוראים לציבור הרחב להגיש את מועמדותו.

נציבות מכרזים

  • מכרזים לקבלת משרות רלוונטיות – קבלה לעבודה קבועה באחד ממשרדי הממשלה המובילים מותנית במיון וסינון של נציבות המדינה. לפיכך, נציבות מכרזים מפרסמת לקבלת משרות מובילות במשרדים דוגמת משרד הפנים, משרד המדע, משרד הכלכלה ועוד.
  • מכרזים למתן שירותים – דוגמאות בולטות של מכרזים ממשלתיים נציבות המדינה בתחום השירותים הנם למשל אספקת שירותי לינה, מזון או היסעים לקורסים או מסגרות של עובדי מדינה; הטמעת מערכות מחשוב לניהול משאבי אנוש במשרד; קבלת שירותי ייעוץ אסטרטגי ופיתוח מערכות מידע.
  • הגשה מקוונת דרך האתר – כחלק ממתכונת מיון חדשה, חלק נכבד מתוך מכרזים ממשלתיים נציבות המדינה מאפשרים הגשת מועמדות בצורה מקוונת דרך אתר האינטרנט של המשרד.

מתעדכנים בצורה שוטפת במכרזי הנציבות

בעבור מי שמעוניין להיות מועסק בתור עובד מדינה – מומלץ להתעדכן באופן שוטף במכרזים שמפרסמת נציבות שירות המדינה. ההתעדכנות השוטפת הכרחית מכיוון שמכרזים אלו נחשקים במיוחד ויכולים להיפתח לעיתים אך ורק לפרק זמן קצוב וקצר.

למרות שמשרות ממשלתיות רבות מרוכזות באזור ירושלים ומרכז הארץ, חלק מהמכרזים מאפשרים עבודה גם באזורים גיאוגרפיים מרוחקים יותר. מומלץ לעיין בתשומת לב בתנאי הסף והדרישות של כל מכרז ומכרז ולוודא כי אתם מגישים מועמדות אך ורק למשרות רלוונטיות עבורכם.

כמו כן, שימו לב ללוחות הזמנים הקפדניים שמגדירים מכרזים ממשלתיים נציבות המדינה, וודאו כי אינכם חורגים מהתאריכים שצוינו להגשת מסמכים או לשאילת שאלות.

תפריט נגישות

מספר זה הינו מספר וירטואלי, שהוא חלק משירות תוכן המופעל על ידי זאפ גרופ בע"מ ומפנה את המתקשר לבית העסק.
משתמש העושה שימוש במספר הווירטואלי, מסכים כי החברה תהא רשאית לשמור את מספר הטלפון ממנו התקשר, לכלול אותו במאגר מידע או ליצור באמצעותו קשר עם המשתמש, וכן כי המספר עשוי להשתנות מעת לעת.

מספר הטלפון הרגיל של בית העסק הוא
02-6310212