073-7549375

הורן יועצים בע"מ
ייעוץ אסטרטגי יסודי ומעמיק בתחום מערכות מידע

צרו קשר

לקבלת ייעוץ חינם ממומחי החברה

מכרזים ממשלתיים למשרד החינוך

כידוע לכל, פעילותה של ממשלת ישראל נסמכת על פעילותם השוטפת של כל משרדי ממשלה השונים, אשר לכל אחד מהם האחריות לתחום פעילות ספציפי, ויחד, הם יוצרים את ניהול המדינה. בין המשרדים המוכרים יותר לציבור, ניתן למצוא את משרדי החינוך, הבריאות, התקשורת, המשפטים וכד'. לצורך עמידה במשימותיהם השוטפת, עושים המשרדים שימוש בציוד ונדרשים לשירותים משירותים שונים.

מכרזים עבור משרד החינוך

המכרזים הממשלתיים הינם מכרזים אשר פרסומם נעשה בשם גוף ממשלתי או על ידו. מכרזים מסוג זה, למעשה, מהווים מעין הזמנה פומבית או בחשיפה מבוקרת למתן הצעות לשירות הנדרש לגוף הממשלתי. למעט משרד הביטחון, כל משרדי הממשלה האחרים מבצעים את המכרזים הממשלתיים לשירותים הנדרשים להם באמצעות מינהל הרכש הממשלתי, שאחראי באופן השוטף לכל נושא המכרזים הממשלתיים.

איך עובד העניין של מכרזים עבור משרד החינוך?

קיימים סוגים שונים ורבים של מכרזים, לכל אחד מסוגי המכרזים הממשלתיים אופן פרסום משלו ודרך ההתקשרות שונה עם הספקים. בעת פרסום מכרז ממשלתי הוא יפורסם כשנלווים אליו תנאי המכרז שכוללים נתונים כגון תנאי ההשתתפות של הספקים במכרז, דמי השתתפות הנדרשים במכרז, התקופה שאליו מכוונת ההתקשרות המוצעת, המועד האחרון להגשתן של ההצעות למכרז וכן הלאה.

ידיים חותמות על מסמך

מה עוד חשוב לדעת?

חלק מהמכרזים הממשלתיים הם מכרזים פומביים המתפרסמים מידי פעם במדיות השונות למשל, בעיתונים המודפסים, באתר האינטרנט השייך למנהל הרכש הממשלתי, בפרסומי לשכת הפרסום הממשלתית, ואף באתרי אינטרנט שונים המאגדים את המכרזים הממשלתיים הפומביים מהתחומים השונים. בתוך כל אתר כזה תוכלו למצוא מכרזים ממשלתיים פומביים שמקורם במשרדי הממשלה השונים ובכל תחומי העיסוק הקיימים במשק. חלק מהאתרים אף מופעלים, לכאורה על ידי אנשים מקצוע, אשר, תמורת סכום כלשהו, ישמחו לסייע לכם בהגשתן של מענים למכרזים הממשלתיים. בפועל, מרבית האתרים הללו מהווים אינדקס מצוין למכרזים הממשלתיים וחוסכים לכם חיזור על הפתחים של אנשי הקשר במשרדי הממשלה שאליהם יש להגיש את הצעת המענה למכרז, אך לא הרבה יותר מכך.

את הייעוץ המקצועי הנדרש לכם, מאידך, תוכלו לקבל חברות ייעוץ עסקים פרטיות, שפחות מתעסקות בריכוז המכרזים הממשלתיים, ויותר ממוקדות בצד העסקי-מעשי של הגשת מכרז כגון זה. כך שאם נדרשים לכם הכוונה או ייעוץ, עדיף לחפש אותם אצל יועץ המתמחה בכך, ולא אצל חברה שמציעה את השירותים הללו על הדרך, ללא התמחות ספציפית בנושא.

בשורה התחתונה, מענה למכרז ממשלתי עלול להיות מסובך למדי בתחילה, במיוחד אם אין לכם ניסיון או ידע קודם בהגשת מענים מסוג זה. על מנת למקסם את סיכויי הזכייה שלכם במכרז, לפחות בתחילת דרככם, עשו לעצמכם טובה "עסקית" גדולה, והיעזרו באיש מקצוע מנוסה בתחום!

תפריט נגישות

מספר זה הינו מספר וירטואלי, שהוא חלק משירות תוכן המופעל על ידי זאפ גרופ בע"מ ומפנה את המתקשר לבית העסק.
משתמש העושה שימוש במספר הווירטואלי, מסכים כי החברה תהא רשאית לשמור את מספר הטלפון ממנו התקשר, לכלול אותו במאגר מידע או ליצור באמצעותו קשר עם המשתמש, וכן כי המספר עשוי להשתנות מעת לעת.

מספר הטלפון הרגיל של בית העסק הוא
02-6310212